Collection: Faux Sprinkles
-
Holiday Sprinkles
5.0 / 5.0
(10) 10 total reviews
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
Cake Sprinkles
4.88 / 5.0
(8) 8 total reviews
Regular price $6.99Regular priceUnit price / per -
Sold out
Fruit Ninja
5.0 / 5.0
(9) 9 total reviews
Regular price $6.99Regular priceUnit price / perSold out -
Christmas Cookies
5.0 / 5.0
(7) 7 total reviews
Regular price $6.99Regular priceUnit price / per -
This Is Halloween
5.0 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per$7.99Sale price $7.99 -
Strawberry Fields
5.0 / 5.0
(4) 4 total reviews
Regular price $6.99Regular priceUnit price / per -
Sale
Easter Sprinkles
4.67 / 5.0
(3) 3 total reviews
Regular price $4.99Regular priceUnit price / per$6.99Sale price $4.99Sale -
Bad To The Core
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $6.99Regular priceUnit price / per -
Love You S'more
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
Sold out
No Grit, No Pearl
4.5 / 5.0
(2) 2 total reviews
Regular price $7.99Regular priceUnit price / perSold out -
With A Twist
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $6.99Regular priceUnit price / per -
Mars & Murrie
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
Shine Bright
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
Coffee Break
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
'MERICA - Polymer Clay Sprinkles
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
Taco Tuesday
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
You've GUAC to be Kidding
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
Egg-cellent
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $6.99Regular priceUnit price / per -
Sold out
The Boy Who Lived
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $7.99Regular priceUnit price / perSold out -
Magically Delicious
5.0 / 5.0
(1) 1 total reviews
Regular price $7.99Regular priceUnit price / per -
Sale
Dear Santa,
Regular price $1.99Regular priceUnit price / per$6.99Sale price $1.99Sale -
Sold out
One in a Melon
Regular price $7.99Regular priceUnit price / perSold out